Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Pegasos | Efika | MorphOS | RSS


 - Fórumok - Regisztráció - Keresés - Statisztika - Szabályzat - amigaspirit.hu fórum
forum.pegasos.hu / MorphOS / MorphOS 3.0
Szerző Üzenet
Chain|Q
Tag

# Elküldve: 2012. Jún. 08. 19:37


Megjelent! :) Letölthető a szokásos helyről! :)

sirszor
Tag
# Elküldve: 2012. Júl. 03. 21:41 - Szerkesztve: gmiki


Sziasztok! Nektek normálisan működik ez a 3-as verzió? én 2.7-ről frissítettem a Pegasos 2-es gépemen, de azóta minden instabil lett. Szinte néhány percenként sikerül egy-egy alkalmazással lefagyasztanom. Sőt a régebbi játékaim, pl Q3, Warzone, UFO el sem indulnak. Eddig minden tökéletes volt, de most... Illetve nekem olyan mintha sokkal jobban is fogná a rendszert mint a 2.7-es verzió. Nektek nincs ilyen tapasztalatotok?

sirszor
Tag
# Elküldve: 2012. Júl. 03. 22:06


Visszaraktam a 2.7-et és ismét minden tökéltetesen megy. úgy látszik csak a Mac G4 gépekre koncentráltak. Sőt a 3.0-ban található új alkalmazások nem hajlandók működni a 2.7-es rendszeren. Ez még nem is lenne baj, de legalább a régebbi alkalmazásokkal megmaradt volna a kompatibilitás. Csak nálam gázos ez a 3..0?

sirszor
Tag
# Elküldve: 2012. Júl. 05. 13:49


Más fórumokon talált infók alapján sikerült megoldani a játékok elindulásának problémáit (tinigl). Illetve rájöttem, hogy nem a MorphOs 3.0-val van a gond. Viszont az OWB 1.17 nálam néhány perc után lefegy, illetve lefagyasztja a rendszert. 1.16 verzióval minden tökéletes.

szt
Tag
# Elküldve: 2012. Júl. 08. 17:57


Az OWB problémára megoldás lehet ha fab oldaláról letöltöd az updatelt 1.2-es swfdec plugint:
http://fabportnawak.free.fr/owb/plugins/swfdec_plugin-1.2.lha
és lecseréled a 3.0-val érkező 1.3-ast. Nekem segített.

 

Powered by chat forum software miniBB™ © 2001-2024